PARTNEŘI
Kotva
EŽK - Bakaláři
 
 
Rozvrhy
Aktuality
VRSTEVNICKÉ VYUČOVÁNÍ
29.6.2017

POSLEDNÍ PROJEKT LETOŠNÍHO ŠK. R. - aktivní zapojení vrstevníků, kteří pozitivně působí na formování postojů ostatních dětí, svých spolužáků

Skončily závěrečné KP - III. až VIII.
14.6.2017

- po důkladné přípravě "proběhly" pololetní kontrolní práce od 3. do 8. r.

- učitelé "jdou" hodnotit

ŠKOLNÍ VÝLETY
19.6.2017

- OD 19. DO 23. 6. VYJÍŽDĚJÍ VŠECHNY TŘÍDY ŠKOLY

UČENÍ JINAK - IV. + V.
14.6.2017

- EXKURZE DO HISTORICKÉ PRAHY /vlastivěda

UČENÍ JINAK - IX.
9.6.2017

- EXKURZE DO TEREZÍNA /dějepis a výchova k občanství

"MATURITY" - PREZENTACE / VOLNÉ TÉMA + VOLBA OTÁZKY Z HL. PŘEDMĚTŮ
5.6.2017

- 5. + 6. 6. POSLEDNÍ KLASIFIKACE IX. - držíme pěsti

SENÁT A PARLAMENT ČR
31.5.2017

- žáci IX. exkurze s odborným výkladem

Celostátní testování - IX.
15.5.2017

- od 15. do 19. 5. budou testováni žáci IX. třídy z ČJ, AJ, P

- držíme pěsti pro štěstí

Škola v přírodě
14.5.2017

- 14. až 21. 5. vyjíždějí žáci I. + II. třídy do školy v přírodě Žihle

- přejeme pěkné počasí

Český den proti rakovině
10.5.2017

- žluté kytičky s modrou stužkou budou v Březinách i v ulicích Děčína nabízet naši "DEVÁŤÁCI"

Poslední letošní bruslení
16.3.2017

- 16. a 23. 3. poslední letošní bruslení - nezapomeňte na helmu - POVINNÁ!

Rozumíme penězům
14.2.2017

- projektový den žáků 1. stupně

- "Abychom uměli správně hospodařit"/ finanční gramotnost

 

 

Pololetní prázdniny
3.2.2017

- zasloužené

Pololetní kontrolní práce
13.1.2017

- od 13. do 24. 1. budou žáci 3. - 9. ročníku psát pololetní kontrolní práce

- informaci o termínech žáci obdrželi

- příprava probíhá v hodinách, je vhodné i domácí opakování

Projekt Vánoce
1.12.2016

- celoškolní předvánoční projektová výuka/ tradice v ČR i jiných zemích, dekorace, dovednosti přípravy jídel - raut, vánoční besídky s diskotékou

Život není sametový - projekt 2. st.
18.11.2016

- problematika lidských práv, životního prostředí, životního stylu, migrace

"My děti ze stanice ZOO"
31.10.2016

- Městské divadlo Děčín

- žáci 8. a 9. r.

- prevence proti pat. jevům

72 hodin
13.10.2016

- celorepublikové dobrovolnické akce ke zlepšení životního prostředí / chlapci z 8. a 9. r./

Dentální prevence
23.9.2016

- žáci 1. - 8. ročníku

- přednášejí studentky fakulty zubního lékařství

1. PROJEKTOVÝ DEN - 4. - 9. ročník
5.9.2016

"Ústecké podzemí" - civilní obrana

Závěrečné kontrolní práce
31.5.2016

- v termínech od 6. do 16. 6. budou v hlavních předmětech psát žáci KP

MDD - sportovní den
1.6.2016

- Den dětí oslavíme tradičně sportem, soutěžit bude celá škola na školním hřišti

Závěrečné zkoušky "DEVÁŤÁKŮ" 30. + 31. 5.
30.5.2016

30. 5. - PREZENTACE

31. 5. - ÚSTNÍ ZKOUŠENÍ DLE VOLBY OTÁZKY

Celostátní testování
23.5.2016

 - 23. - 27. 5. budou probíhat celostátní vědomostní testy pro žáky 5. a 7. ročníku

Památník Terezín - IX.
26.5.2016

- žáci IX. ve čtvrtek 26.5. odjíždí na návštěvu Památníku Terezín - národní kulturní památky.

Karel IV. - celoškolní projekt
17.5.2016

- život v době středověku, odkaz "největšího" z Čechů

Nicholas Winton − Síla lidskosti
13.5.2016

"Nicholas Winton − Síla lidskosti" - 8., 9. r., kino Sněžník

Volba povolání - 8. r.
27.4.2016

- návštěva poradenského střediska na Úřadu práce v Děčíně

Jeden svět - 5. až 9. ročník /kino Sněžník
15.4.2016

- festival dokumentárních filmů o lidských právech

Velikonoční raut - 1. st.
23.3.2016

- zdravě i nezdravě ochutnáme tradiční i netradiční velikonoční pokrmy, které si sami uvaříme

Návštěva u Policie ČR - IV.
16.3.2016

- IV. třída jde zjistit jaké to je u Policie ČR

Přednáška Městské policie - pro VII., VIII., IX.
2.3.2016

 -morálka x zákon, návykové látky, hazard

Nejsme všichni stejní
1.3.2016

- projektový den 2. stupně/ etická výchova

2. PLAVECKÝ VÝCVIK - III., IV., V.
25.2.2016

25. 2. - začínáme, pozor na změnu rozvrhu / 10 lekcí - do 12. 5.

SAPERE - celorepubliková soutěž - "Vědět, jak žít"
2.2.2016

2. 2. 2016 - CELOREPUBLIKOVÁ SOUTĚŽ POD HLAVIČKOU MŠMT - životní prostředí, zdravá výživa, pohyb, prevence nemocí, ...

Výuka na Libverdě - 11. 2. 2016
5.2.2016

- tradiční spolupráce v laboratořích Libverdy/ 9. ročník

Únor 2016 - městská a okresní kola soutěží/ olympiád
5.2.2016

- účast žáků, kteří ve školních kolech obsadili "přední" místa - DRŽÍME PĚSTI

Kontrolní pololetní písemné práce
11.1.2016

- v termínu od 11. do 22. 1. 2016, denně max. 1 práce

ADOPCE - M. C. Baldé
15.1.2016

- příspěvek žáků a zaměstnanců na studium africké dívky

- min. 30 Kč 

Brusleni
8.1.2016

Třída III.+IV.+V. - bruslení na zimním stadionu - společný odjezd - 30 Kč/20 Kč autobus + 10 Kč vstupné.

Tradiční vánoční jarmark
16.12.2015

- akce pro rodiče a přátele školy od 16:30 do 18 hod

- sraz žáků i učitelů v 16:10

Plavecký výcvik - 1. + 2. r.
4.12.2015

- začínáme, pozor změna rozvrhu

Učíme se na zámku - 8. 12. 2015
28.11.2015

Vánoce na zámku a výstava - žáci 5.r.

Veletrh vzdělávání 2015 - 1., 2. 12. 2015
28.11.2015

- určeno žáků 8. + 9. r. a jejich rodičům

Autorské čtení v městské knihovně - 3. + 4. r.
27.11.2015

Paní spisovatelka Alena Kastnerová bude dětem číst ze své knihy O líné babičce a z knihyO nevyřáděném dědečkovi.

Zkus to sám
27.11.2015

- projekt pro IX.

Příběhy bezpráví
25.11.2015

- Jeden svět na školách / 2. st.

Zdravé děti
24.11.2015

- projekt pro 5. - 8. r.

Světový den televize
20.11.2015

- projekt. den 1. st.

Za kulturou do kina - celá škola - Píseň moře
16.11.2015

- odchod ze školy

- cena 50,- Kč

Fotografování - 1. stupeň
12.11.2015

1. stupeň /Vánoční tematika - průběžně od 8:30

Den Ekoškol - 2. stupeň
6.11.2015

6. listopadu oslavíme společně s mnoha dalšími Ekoškolami po celém světě Světový den Ekoškol.

  

HC Děčín
4.11.2015

Návštěva HC Děčín, chlapci 1.-3. roč. (8.00)

Halloween ve škole
2.11.2015

Strašidelná či veselá dýně - soutěž

Projekt 72 hodin
20.10.2015

Ukončení projektu 19. 10. 2015

 
 
Mapa webu
A
A
A

Personální složení

Vloženo: 2.1.2017 | Autor: Florianova | Upravil: Florianova | Zobrazeno: 8980x

ORGANIZAČNÍ  SCHÉMA – školní rok 2016/2017 

 

Ředitelka školy:                                Mgr. Věra Floriánová

 

Zástupkyně ředitelky školy,

výchovná poradkyně:                        Mgr. Lenka Rusová

/kancelář č. 114/

 

Třídy a třídní učitelky/učitelé + předměty:                           

I. Mgr. Dana Jandačová                                                      

I. – ČJ, M, PRV, PČ, VV II. - IV. - PČ  IV. + VII. - VV

II. Mgr. Lenka Kalivodová                                                  

II. – ČJ, M, PRV, VV I. - V – HV

III. Mgr. Ivana Poulová                                                   

III. – ČJ, M, PRV, VV IV. – M        

IV. Mgr. Lenka Rusová                                                 

IV. – ČJ, PŘ

V. Mgr. Jitka Charvátová                                           

V. – ČJ, M, PČ IV. - V. – VV, VI. - IX. - TVd

VI. Mgr. Iva Hasnedlová                                               

VI. + VIII. - M VI. - IX. - F VI. - VV

VII. Tomáš Císař                                                           

VII. + IX. – M VI. – FG VI. - IX. - PČT VI. - IX. - PPC

VIII. Monika Horáková                                                     

V. – PŘ VI. - IX. – Z, P VIII. + IX. – CH VII. – EKO VIII. – VV VI. + VIII. - PČP

IX. Bc. Josef Florián                                                         

I. – IX. – TV IV. - VIII. - PPC   VI. – EKO VIII. + IX. - VZ

 

Učitelky a učitelé bez třídnictví:

Mgr. Věra Floriánová – IV. + V. – VL VI. - ČJ

Bc. Jaroslav Schejbal – VI. +VII. – D I. - IV. – AJ IX. - VO

Mgr. Helena ŠparlinkováVII. – IX. - ČJ, NJ 

Mgr. Lucie Hulbachová - V. - IX. - AJ VIII. + IX. - D 

Mgr. Jana Štrbová - VI. - IX. - HV

Mgr. Zuzana Šmidtová/ MD

Mgr. Kateřina Hajasová /MD

 

Koordinátoři:

Mgr. Lenka Rusová – ŠVP, projekty

Mgr. Jitka Charvátová  ŠVP

Bc. Josef Florián - preventista

Monika Horáková - Ekologie

Mgr. Věra Floriánová  ICT

 

Inkluzivní tým:

Mgr. Monika Zemancová - psycholog

Mgr. Aneta Morávek Svobodová – koordinátor inkluze, speciální pedagog

Mgr. Lenka Rusová - výchovná poradkyně

Bc. Josef Florián - preventista

 

Asistenti:

Markéta Zemanová – školní asistentka

Kateřina Fantová – školní asistentka

Iva Kejlová – asistentka pedagoga

Bc. Dagmar Švarcrová, DiS. - asistentka pedagoga

 

Školní družina:

Mgr. Renata Vlasáková - vychovatelka                                 

Zdeňka Bielavská - vychovatelka

 

Provozní zaměstnanci:

Mgr. Jan Krejčí + fi VITALEX - správce sítě + www 

Květa Kořená - ekonomka

Blanka Kudrnáčová - ref. práce a mzdy            

Jiří Ruml - školník                   

Jana Charvátová, Petra Koudelková - uklízečky     

Iva Kuchyňová – vedoucí ŠJ           

Dana Kuchařová, Hana Rabová - kuchařky             

Správce hřiště - externí sezonní pracovník